SUPERTRWAŁA KOLEKCJA !!!

Przypomnę o pierwszych kosmetykach z serii POWERSTAY, uwielbianych przez nasze klientki, konsultantki, ambasadorki.

Te BESTSELLERY to Supertrwały podkład matujący „24 godz.”

Na pewno każda z klientka i konsultantka znajdzie dla siebie odcień. Do wyboru mamy aż 15 odcieni tego kosmetyku HITU.

Oczywiście nie może zabraknąć pomadki! A więc mamy kolejny BESTSELLER- cudowna Supertwałą matową szminkę w 16 intensywnych odcieniach odpornych na pocałunki 😉 Trzyma się na ustach 16 godz.bez ścierania i rozmazywania się.

Nie zapomnieliśmy również o Supertrwałym korektorze „18 godz.”

Sądzę, że już nadchodzą kolejne Kosmetyki z serii POWERSTAY , które za chwilę staną się BESTSELLERAMI , które każda klientka, konsultantka , ambasadorka i lider będą mieć w swojej kosmetyczce .

NIC GO NIE RUSZA, ANI BASEN, ANI WZRUSZAJĄCY FILM.

Do naszej hitowej oferty – kosmetyki do makijażu z serii POWER STAY dołączył Supertrwały tusz pogrubiający rzęsy ”24hour waterproof”. Wodoodporna formuła powinna przypaść do gustu, szczególnie w te wakacyjne dni. Idealny kosmetyk odporny na upał, wilgoć i pot. Nie rozmazuje się nawet w upalny dzień. Technologia z kolagenem, proteinami i aminokwasami otula rzęsy utrwalając efekt bez grudek i osypywania się.

Dla Pań, które lubią kreski mamy również cudowny kosmetyk EYELINER „16 godzin”. Super trwała kredka – rysuje trwałe kreski, nie ściera się i nie rozmazuje. Dostępny w sześciu odcieniach.

Kolejna nowość to kosmetyk , którego nie może zabraknąć w każdej kosmetyczce obok tuszu to Supertrwały cień w kredce. Cień odporny na upał , wodę i pot aż do 16 godzin. W ofercie mamy 6 odcieni do wyboru. Każda z Pań znajdzie dla siebie odpowiedni odcień.