fbpx

Praca jako konsultantka AVON

Szukasz dodatkowego zajęcia bez zobowiązań, ale z szansą na spory zarobek? Pracuj jako konsultantka AVON i zostań ambasadorką jednej z najbardziej znanych marek kosmetyków na świecie. Chciałabyś spróbować, jednak nie wiesz, czy sobie poradzisz? Spokojnie! Przeczytaj ten wpis, a dowiesz się, na czym polega praca konsultantki AVON. Sprawdź jakie to proste!

Co robi konsultantka AVON?

Na początku, jako nowa konsultantka możesz skorzystać z programu Na Start. Uprawnia on do zakupu 6 produktów za 1 zł z pierwszych sześciu katalogów. Warunkiem jest złożenie zamówienia na kwotę 200-300 złotych. Wśród produktów są np.:

  • żele pod prysznic,
  • mydła,
  • kremy,
  • mgiełki.

Po zarejestrowaniu i odebraniu katalogu oraz próbek zaczynasz oferować produkty. To Ty decydujesz, ile i komu sprzedajesz. Pamiętaj jednak, że im więcej, tym lepiej – zarobki będą większe. Co ważne, nie ma narzuconej minimalnej kwoty czy liczby artykułów. Warto zapoznać się z metodami sprzedaży konsultantek AVON. Stosując się do nich, możesz zarobić nawet kilkaset złotych co 3 tygodnie, gdyż tyle właśnie jest ważny dany katalog.

Ważne informacje

Opłatę za zamówiony towar musisz uiścić przed upływem 21 dni – przelewem lub gotówką przy odbiorze. Jeśli jakiś produkt nie będzie spełniał oczekiwań, możesz go oddać w ciągu 3-miesięcy. Otrzymasz za niego zwrot gotówki. Nie zniechęcaj się za szybko, jeśli nie uda Ci się od razu sprzedać towaru. Szkoda byłoby zmarnować szansę na niezły dochód, prawda? Pamiętaj jednak, że w każdej chwili możesz zrezygnować i zamknąć konto.

Ile możesz zarobić jako konsultantka AVON?

Im więcej kosmetyków sprzedaż, tym większy będzie Twój zysk, np. za zamówienie:

  • do 200 złotych otrzymasz 15% upustu,
  • od 200 do 300 zł – 20%,
  • od 300 do 600 zł – 25%
  • od 600 do 1100 zł – 30%,
  • od 1100 do 3100 – 35%
  • powyżej 3100 zł – 40%.

Zanim nowe wyroby AVON trafią na rynek, jako konsultantka będziesz mogła je nabyć w bardzo niskich cenach. Jeśli wybierzesz produkty z ofert specjalnej, zyskasz nawet 50-80% rabatu.

Od konsultantki do lidera

Jak tego dokonać? Wystarczy, że będziesz zachęcać klientki, aby kupowały produkty AVON. Pamiętaj, miej zawsze przy sobie katalog i przynajmniej kilka próbek różnych kosmetyków.

Korzystaj z organizowanych przez firmę szkoleń. Dowiesz się na nich wielu praktycznych rzeczy, m.in. o technikach sprzedaży. Pomoże Ci to osiągać jak najwyższe zyski. Jeśli Twoje wyniki będą na wysokim poziomie, możesz zostać liderem marki i wówczas będziesz budować swoją grupę. Za to otrzymasz dodatkowe gratyfikacje.

Świetna praca, ale i wiele korzyści

Pamiętaj, że jako konsultantka możesz zamawiać kosmetyki AVON bez zobowiązań. Czyli nie musisz opłacać składek ZUS ani rozliczać się z US. Umowa z naszą firmą opiera się na zasadzie konta stałego klienta. Zarobek od AVON uzależniony jest od Twojej aktywności. Możesz go podwajać albo potrajać, a wszytko dzięki atrakcyjnym promocjom. Ty sprzedajesz towar po cenie katalogowej, a różnica trafia na Twoje konto.

To jednak nie wszytko! Proponujemy także wiele programów z ciekawymi nagrodami np. z galanterią skórzaną czy markowymi akcesoriami RTV i AGD.

Nie zastanawiaj się dłużej – załóż konto już dziś!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową i wypełnisz formularz dla nowej konsultantki. To nic nie kosztuje. Następnie odbierzesz swój pakiet startowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy – czekamy właśnie na Ciebie!