LiiV – Suplementy diety AVON

Znana na całym świecie marka Avon kojarzona jest przede wszystkim z kosmetykami do pielęgnacji ciała, makijażu i perfumami. Od teraz ma w ofercie także wysokiej jakości suplementy diety dostępne w różnych postaciach: tabletek, koktajlu oraz kolagenu dla urody. Seria LiiV to propozycja dostosowana do różnych potrzeb kobiet.

Czym są produkty Liiv Avon?

Nowatorskie produkty LiiV Avon doskonale wpisują się w najnowsze trendy z branży dietetyki. Wszystkie, sygnowane marką suplementy diety, wyróżniają się sprawdzonym składem, uzupełniającym potrzeby organizmu. Regularne przyjmowanie tych składników odżywczych zapewnia największą skuteczność.

LiiV – suplementy diety w tabletkach

Każda kobieta wie, jak ważne jest dbanie o urodę od wewnątrz. Seria LiiV Avon składa się z wysokiej jakości składników, które sprzyjają nocnej regeneracji organizmu, niezbędnej do jego odbudowy, odprężenia i relaksu. W skład produktu wchodzi zestaw cennych i przyswajalnych naturalnych wyciągów z roślin i ziół (kozłek lekarski, mięta, melisa), minerałów (m.in. magnez) oraz witamin, w tym B6. Tabletki spożywane na noc ułatwiają zasypianie i zapewniają spokojny sen. Jedno opakowanie wystarcza na miesięczną kurację.

Sposób na dietę – zbilansowany posiłek LiiV

Utrzymanie zdrowej i szczupłej sylwetki to marzenie wielu kobietom. Jednakże obowiązki prywatne i zawodowe nie pozwala na spokojne przygotowanie zdrowego i wartościowego posiłku. Tym samym codzienna dieta może pozostawiać wiele do życzenia. Pyszne koktajle od LiiV Avon zawierają w składzie zestaw 25 niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin i składników mineralnych, a także białko i błonnik. Produkt można spożywać zamiast jednego lub dwóch posiłków: śniadania, obiadu lub kolacji. Warto zaznaczyć, że suplement diety nie jest w stanie zastąpić prawidłowego, zbilansowanego odżywiania się. Saszetkę można wymieszać w shakerze lub blenderze w kilka sekund. W jednym opakowaniu znajduje się 5 lub 14 saszetek zdrowego i smacznego koktajlu.

Uroda – Kolagen LiiV

Firma Avon, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet na całym świecie, dostarcza im cennego dla urody kolagenu. To fibrylarne białko jest jednym z najważniejszych elementów budulcowych substancji międzykomórkowej, warunkującej rozciągliwość i odporność naskórka i innych tkanek organizmu. Uzupełnianie codziennej diety o wysoko przyswajalny związek z serii LiiV sprawi, że po czasie skóra będzie gładka i bardziej sprężysta. Kolagen od Avonu wzmacnia również cebulki włosów oraz płytkę paznokcia. Środek pod postacią pysznego koktajlu jabłkowego warto mieć przy sobie każdego dnia. Uroda doceni taką wewnętrzną pielęgnację.

LiiV – koktajl, tabletki, suplementy diety AVON

Produkty Avon z serii LiiV stworzono z myślą o potrzebach kobiet w różnym wieku. Wprowadzenie elementów zdrowej diety, uzupełnienie pielęgnacji o cenne dla urody składniki odżywcze oraz wsparcie nocnej regeneracji to tylko kilka z wielu propozycji, jakie oferuje seria LiiV Avon. W składzie artykułów znajdują się szczegółowo wyselekcjonowane i najwyżej jakości komponenty. Suplementy diety (w tym tabletki, koktajle i kolagen) można zamawiać po rejestracji w przystępnej, konkurencyjnej cenie.

 

Dołącz do KLUBU AVON!

Nie czekaj i zamawiaj online bez zobowiązań.

Oczekujesz czegoś więcej?
Z przyjemnością poprowadzimy Cię do sukcesu!