Kontakt z nami

Jeżeli masz pytanie związane z rozpoczęciem kariery razem z nami zadzwoń lub napisz. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Telefon

+48 506 124 718

Email

kontakt@i-avon.pl

Masz pytanie? Przeczytaj FAQ

Jak mam rozpocząć pracę Ambasadorki Piękna?

Pomocy w rozpoczęciu pracy udzieli Ci Lider Sprzedaży i Okręgowy Menedżer Sprzedaży. Udzieli Ci informacji jak pozyskać klientów.

Skąd się bierze zarobek Ambasadorki Piękna AVON?

Ambasadorka Piękna AVON pokazuje katalog swoim znajomym, którzy zamawiają u niej kosmetyki. Rachunek za zamówienie Ambasadorki Piękna AVON jest pomniejszony o określony procent, w stosunku do cen widocznych w katalogu. Ta różnica nazywana jest opustem. Im większa jest wartość zamówienia Ambasadorki Piękna AVON, tym większy opust jej przysługuje.

Czy z założeniem konta Ambasadorki Piękna AVON wiążą się jakieś koszty?

Założenie konta jest całkowicie bezpłatne. Nie płacisz wpisowego, ani nie ponosisz żadnych konsekwencji za nieskładanie zamówień.

Czy Ambasadorka Piękna AVON może zwrócić zamówione produkty?

Jeśli Klient chce z jakiegoś powodu zwrócić lub wymienić produkt, ma do tego absolutne prawo przez 90 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że produkt nie jest zużyty w ilości większej niż 25%. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji umożliwia Klientom zwrot lub wymianę kosmetyków w ciągu 3 miesięcy od dnia zakupu. Twoją rolą będzie przesłanie produktu do Avon, aby firma mogła go wymienić lub zwrócić jego koszt z Twojego zamówienia.

Czy produkty AVON są bezpieczne?

Avon ceni się jako firmę, która dostarcza wysokiej jakości, bezpieczne produkty przez ponad 130 lat swojej historii. „Konsumentów można zapewnić, że każdy produkt noszący nazwę Avon został poddany rygorystycznej i dokładnej ocenie bezpieczeństwa i można go używać z najwyższą pewnością.” ( New Avon, LLC, 2017)

Czy produkty AVON są testowane na zwierzętach?

NIE! Avon była pierwszą dużą firmą kosmetyczną, która zaprzestała testów na zwierzętach w 1989 roku. Wszystkie nowe produkty Avon „zostały opracowane z wykorzystaniem alternatywnych metod testowania, takich jak ekstrapolacje z istniejących danych, modelowanie obliczeniowe, in vitro ( hodowla komórkowa) testy kliniczne z ludzkimi ochotnikami w celu zapewnienia zarówno ich skuteczności, jak i bezpieczeństwa ”( New Avon, LLC , 2016)

Czy Ambasadorka Piękna AVON musi rozliczać się z US lub ZUS?

Umowa Ambasadorki Piękna AVON jest odpowiednikiem konta stałego klienta – Ambasadorka Piękna AVON zyskuje możliwość zamawiania kosmetyków od firmy AVON (bezpośrednio), ale bez zobowiązań w zamian.

Umowa ta nie jest żadną formą zatrudnienia (ani umową a pracę, ani o dzieło, ani zleceniem). W związku z tym absolutnie nie wymaga tego typu rozliczeń z US lub ZUS.

Skąd wziąć katalogi AVON?

Dołączając do AVON jako Ambasadorka Piękna powinnaś otrzymać od swojego lidera bezpłatny pakiet katalogów, przewodnik dla Ambasadorki Piękna oraz ulotki z ofertami specjalnymi. Wypełniając formularz rejestracyjny otrzymasz dodatkowo pakiet próbek i materiałów pomocnych na starcie.

Kolejne katalogi będziesz już otrzymywać bezpośrednio od firmy. Do każdego zamówienia AVON dołącza automatycznie jeden bezpłatny kolejny katalog. Możesz oczywiście zamówić większą ilość katalogów. 

W jaki sposób Ambasadorka Piękna AVON płaci za zamówione kosmetyki?

Za wszystkie zamówienia Ambasadorka Piękna AVON może płacić:

  1. przelewem przez Internet, w banku lub na poczcie,
  2. gotówką w kasie w Centrum Obsługi Ambasadorek Piękna AVON,
  3. SMSem – korzystając z mobilnych płatności,
  4. kartą kredytową Avon – przez Internet lub telefon.

Od dnia złożenia zamówienia Ambasadorka Piękna AVON ma trzy tygodnie na zebranie należności od swoich klientów i opłacenie rachunku. Ambasadorka Piękna AVON zobowiązuje się do przestrzegania terminu płatności.

 

W jaki sposób Ambasadorka Piękna AVON zamawia i odbiera paczki z kosmetykami?

Zamówienia należy składać poprzez specjalną stronę internetową dla Ambasadorek Piękna. AVON oferuje wiele możliwości dostawy kosmetyków, dostosowanych do potrzeb Ambasadorek Piękna. Od bezpłatnej dostawy do Paczkomatów InPost i Pocztę Polską, po wygodną dostawę kurierem do domu za jedyne 4,90 zł. 

Czy jest jakaś minimalna kwota, na którą trzeba składać zamówienia w AVON?

Nie ma kwoty minimalnej. Ambasadorka Piękna AVON jest niezależna, to znaczy, że sama decyduje o kwocie i częstotliwości zamówień. Nie ma więc żadnych kar za nie złożenie zamówienia w którymkolwiek katalogu, a firma nie wysyła do Ambasadorki Piękna AVON żadnych niezamówionych przez nią produktów.

Czy można w każdym momencie zlikwidować konto Ambasadorki Piękna AVON?

Można w każdym momencie zlikwidować konto Ambasadorki Piękna AVON bez podania przyczyny, nie ponosząc żadnych konsekwencji. Konto jest zakładane na czas nieokreślony. 

Jeżeli Ambasadorka Piękna AVON nie składa ani jednego zamówienia przez 12 miesięcy, to jej konto wygasa automatycznie. Ewentualne, ponowne otwarcie konta jest również bezpłatne.

Dołącz do KLUBU AVON!

Nie czekaj i zamawiaj online bez zobowiązań.

Oczekujesz czegoś więcej?
Z przyjemnością poprowadzimy Cię do sukcesu!