Dlaczego warto zostać konsultantką Avon?

Jednym z najczęściej poruszanych tematów podczas kobiecych rozmów są kosmetyki. Ich codzienne używanie sprawia, że poszukujemy nowości, które doskonale wypielęgnują skórę i nadadzą jej odpowiedni blask. Uwielbiamy kupować i dostawać produkty do makijażu, czy ulubione perfumy. Kochasz kosmetyki i chcesz mieć dostęp do atrakcyjnych promocji? Masz dobry kontakt z innymi osobami i chcesz się z nimi dzielić swoją pasją? Potrzebujesz stałego lub dodatkowego źródła dochodu? Jeśli tak, świetnie trafiłaś! Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, dlaczego warto zostać konsultantką Avon.

Korzyści dla konsultantek

Praca jako ambasadorka Avon ma wiele zalet. Każda osoba, która z nami współpracuje wymienia inne, najważniejsze dla siebie korzyści. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zyskaliśmy ogromne grono klientów, które dzięki zaangażowaniu naszych konsultantek stale się poszerza.
Wśród wielu ciekawych aspektów pracy jako ambasadorka Avon warto wyróżnić przede wszystkim:

 • możliwość pracowania w dogodnych dla siebie godzinach. Działasz, kiedy masz na to ochotę. Czas i miejsce Twojej działalności zależą wyłącznie od Ciebie,
 • dostęp do nowości kosmetycznych. Możesz zamawiać nowe artykuły, zanim pojawią się w sprzedaży,
 • testowanie kosmetyków. Otrzymasz dostęp do dużej ilosci próbek i testerów, dzięki którym poznasz ciekawe nuty zapachowe,
 • zarabianie na swoim hobby. Duża wiedza produktowa i niskie ceny kosmetyków Avon w naszych katalogach pozwolą Ci uzyskać wysoki zarobek,
 • atrakcyjne zniżki i rabaty niedostępne dla kupujących,
 • konkursy i programy zarobkowe, pozwalające na zdobycie cennych nagród i dodatkowej gotówki,
 • różnorodne szkolenia dotyczące makijażu, pielęgnacji i wiedzy z zakresu perfumiarstwa, które doskonale wzbogacą Twoją wiedzę i umiejętności,
 • ciekawe informacje o produktach oraz porady zawarte w Avon Focus,
 • nabycia umiejętności poprzez szkolenia z zakresu socjal media (Facebook, Instagram itp.)
 • możliwość poznania inspirujących osób,
 • wsparcie lidera,
 • otwartą, ciekawą ścieżkę zawodową.

Ponadto Avon proponuje różnorodne programy lojalnościowe, które pozwalają konsultantkom zdobyć dodatkowe gratyfikacje. W każdym, ukazującym się co trzy tygodnie katalogu można znaleźć specjalne rabaty, sięgające nawet 40%.

Jak zostać konsultantką Avon?

Popularna marka kosmetyczna Avon szuka konsultantów, którym oferuje proste i skuteczne narzędzia pracy. Jeśli chcesz zostać ambasadorką marki, już dziś zarejestruj się na naszej stronie. Nie musisz wysyłać swojego CV ani listu motywacyjnego. Do współpracy zapraszamy również mężczyzn. Jeśli masz mniej niż 18 lat, będziesz potrzebować zgody rodzica. Dla nas najistotniejsze jest, że uwielbiasz kosmetyki, a swoją pasją chcesz dzielić się z innymi.
Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny i czekać na wiadomość zwrotną. Po zalogowaniu się w naszym systemie jako konsultantka Avon otrzymasz swój pierwszy, bezpłatny pakiet startowy.
W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo i telefonicznie. Zachęcamy również do zapoznania się z najczęstszymi problemami, które rozwiązaliśmy w sekcji FAQ.
Ponadto, zapraszamy do przejrzenia katalogów z produktami oraz zapoznania się z nowościami przedstawionymi na naszej stronie internetowej.