fbpx

Ambasadorka piękna AVON

Zostań Ambasadorką Piękna już dziś, a otworzysz drzwi do setek produktów, ekskluzywnych rabatów i nieograniczonych zarobków.

Chcesz wiedzieć, jak zostać Ambasadorką Piękna Avonu? Potrzebujesz na to zaledwie kilku minut! Nie musisz nam wysyłać swojego CV ani listu motywacyjnego. Nie musisz być również kobietą! Jeśli nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania, chcesz je polecać innym, to dołącz do klubu Avon! Jak to zrobić? Wystarczy tylko, że się zarejestrujesz w Strefie Ambasadorki. Ta deklaracja nic Cię nie kosztuje.

Kiedy zostaniesz konsultantką naszych kosmetyków, to sama zdecydujesz, czy chcesz je osobiście realizować zamówienia. Wówczas Twój zarobek będzie z marży sprzedanych produktów. Jeśli lubisz wyzwania, to możesz zbudować własny zespół i stać się jego liderem! Nie musisz wychodzić z domu – zostań ambasadorką/ambasadorem kosmetyków marki Avon już dziś!

Już na starcie dostajesz od nas upust na markowe produkty. To nie koniec korzyści – sprawdź, co jeszcze czeka na konsultantkę w klubie Avon!

Wypełnij formularz, a otrzymasz sms z hasłem, mail z dedykowanym numerem oraz link do zalogowania.

Od tej chwili zamawiasz kosmetyki do 40% taniej!

4 + 2 =

Program prezentowy – upusty

Możesz skorzystać z wyjątkowego , atrakcyjnego programu prezentowego dedykowanego dla Ciebie na pierwsze 10 katalogów.

Otrzymasz dostęp do nowości kosmetycznych, do szkoleń online i ciekawych programów dla Ambasadorek.

Co czeka na starcie nową konsultantkę Avonu? Prezenty – któż nie lubi ich dostawać?! Dlatego my też je rozdajemy tym osobom, które zdecydują się na współpracę z nami. Kiedy zostaniesz Ambasadorką Piękna, obdarujemy Cię wyjątkowo atrakcyjnym programem prezentowym. Jest on dedykowany specjalnie Tobie i rozciągnięty w czasie. Jako nowa konsultantka Avon dostajesz wraz z każdym katalogiem nie tylko próbki wybranych kosmetyków, ale i nagrodę rzeczową, którą sobie wybierzesz.

Co jeszcze zyskujesz w momencie, kiedy zdecydujesz się zostać konsultantką Avon? Szybki dostęp do nowych produktów kosmetycznych oraz do biznesowych szkoleń online, wspomagających Twój samorozwój! Możesz poznać także inne programy, jakie przygotowaliśmy dla każdej Ambasadorki Piękna. Jesteś gotowa na wielką przygodę? Dołącz i zostań członkiem naszego teamu!

Kupuj i zamawiaj on-line.

Nic nie musisz , ale wiele możesz 😊 Możesz kupować tylko dla siebie, ale nie tylko!

TY DECYDUJESZ! Możesz liczyć na moje wsparcie i pomoc (katalogi,  próbki i inne).

Otrzymasz dostęp do nowości kosmetycznych, do szkoleń online i ciekawych programów dla Ambasadorek.

Tabela rabatów dla Ambasadorki Piękna

Na czym polega program motywacyjny Avon? Nasze zasady są proste! Kiedy staniesz się członkiem klubu Avon, czekają na Ciebie różne rabaty. Pierwszy przywilej, jaki zyskujesz jako Ambasadorka Piękna to upusty na kupowane kosmetyki. Jak to działa? Wszystkie konsultantki wiedzą, że im większe zamówienie złożą, tym wypracują większy rabat. Na starcie jest to 15 procent. Docelowo możesz uzyskać nawet do 40% zniżki. Ty Jesteś własnym szefem i decydujesz o sprzedaży! Jako konsultantka Avonu planujesz swoje zakupy. Jeśli chcesz się rozwijać, masz szanse skorzystać również z dodatkowych programów lojalnościowych. W nich również czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody!

Poznaj tabelę upustów Avon. Dajemy Ci różne możliwości, które pomogą zwiększyć Twoje zarobki. Zyskaj przywileje oraz satysfakcję i zadowolenie z bycia Ambasadorką Piękna!

Sprzedaż kwalifikowana
w danej kampanii od (PLN)
Sprzedaż kwalifikowana
w danej kampanii do (PLN)
RABAT
0zł199,99zł15%
200zł299,99zł20%
300zł599,99zł25%
600zł1099,99zł30%
1100zł3099,99zł35%
3100zł+40%

Zostań swoim własnym szefem!

Zasługujesz na to!

Zadaj pytanie

4 + 8 =