Ambasadorka piękna konsultantka AVON

Zostań Ambasadorką Piękna już dziś, a otworzysz drzwi do setek produktów, ekskluzywnych rabatów i nieograniczonych zarobków.

Chcesz wiedzieć, jak zostać Ambasadorką Piękna Avonu? Potrzebujesz na to zaledwie kilku minut! Nie musisz nam wysyłać swojego CV ani listu motywacyjnego. Nie musisz być również kobietą! Jeśli nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania, chcesz je polecać innym, to dołącz do klubu Avon! Jak to zrobić? Wystarczy tylko, że się zarejestrujesz w Strefie Ambasadorki. Ta deklaracja nic Cię nie kosztuje.

Kiedy zostaniesz konsultantką AVON, to sama zdecydujesz, czy chcesz je osobiście realizować zamówienia. Wówczas Twój zarobek będzie z marży sprzedanych produktów. Jeśli lubisz wyzwania, to możesz zbudować własny zespół i stać się jego liderem! Nie musisz wychodzić z domu – zostań ambasadorką/ambasadorem kosmetyków marki Avon już dziś!

Już na starcie dostajesz od nas upust na markowe produkty. To nie koniec korzyści – sprawdź, co jeszcze czeka na konsultantkę w klubie Avon!

Zostań konsultantką AVON

Program prezentowy – upusty

  • Możesz skorzystać z wyjątkowego , atrakcyjnego programu prezentowego dedykowanego dla Ciebie na pierwsze 4 katalogi.
  • Otrzymasz dostęp do nowości kosmetycznych, do szkoleń online i ciekawych programów dla Ambasadorek.

Co czeka na starcie nową konsultantkę Avonu? Prezenty – któż nie lubi ich dostawać?! Dlatego my też je rozdajemy tym osobom, które zdecydują się na współpracę z nami. Kiedy zostaniesz Ambasadorką Piękna, obdarujemy Cię wyjątkowo atrakcyjnym programem prezentowym. Jest on dedykowany specjalnie Tobie i rozciągnięty w czasie. Jako nowa konsultantka Avon dostajesz wraz z każdym katalogiem nie tylko próbki wybranych kosmetyków, ale i nagrodę rzeczową, którą sobie wybierzesz.

Program motywacyjny AVON

Co jeszcze zyskujesz w momencie, kiedy zdecydujesz się zostać konsultantką Avon? Szybki dostęp do nowych produktów kosmetycznych oraz do biznesowych szkoleń online, wspomagających Twój samorozwój! Możesz poznać także inne programy, jakie przygotowaliśmy dla każdej Ambasadorki Piękna. Jesteś gotowa na wielką przygodę? Dołącz i zostań członkiem naszego teamu!

Tabela rabatów dla Ambasadorki Piękna

Na czym polega program motywacyjny Avon? Nasze zasady są proste! Kiedy staniesz się członkiem klubu Avon, czekają na Ciebie różne rabaty. Pierwszy przywilej, jaki zyskujesz jako Konsultantka AVON to upusty na kupowane kosmetyki. Jak to działa? Wszystkie konsultantki wiedzą, że im większe zamówienie złożą, tym wypracują większy rabat. Na starcie jest to 15 procent. Docelowo możesz uzyskać nawet do 40% zniżki. Ty Jesteś własnym szefem i decydujesz o sprzedaży! Jako konsultantka Avonu planujesz swoje zakupy. Jeśli chcesz się rozwijać, masz szanse skorzystać również z dodatkowych programów lojalnościowych. W nich również czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody!

Poznaj tabelę upustów Avon. Dajemy Ci różne możliwości, które pomogą zwiększyć Twoje zarobki. Zyskaj przywileje oraz satysfakcję i zadowolenie z bycia Ambasadorką Piękna!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Korzyści z bycia konsultantką

  • Możliwości zarobku w 12 katalogach wydawanych w roku przez AVON 
  • oferta kosmetycznych nowości w atrakcyjnych cenach – dostęp do produktów pomocnych w sprzedaży
  • bezpłatne szkolenia z zakresu makijażu, pielęgnacji oraz Akademia Perfumiarska
  • atrakcyjne rabaty i konkursy dla konsultantek
  • dodatkowe programy zarobkowe i prezentowe dla konsultantek
  • Konsultantka AVON otrzymuje wiele profitów. Zamawiając kosmetyki i produkty dostępne w poszczególnych katalogach, otrzymuje rabaty. Może zamawiać dla siebie i dla rodziny (oszczędności) lub/i zarabiać sprzedając produkty innym
  • każda konsultantka AVON ma możliwości rozwoju jako lider i uzyskiwania prezentów i dodatkowego wynagrodzenia
  • Avon daje gwarancję satysfakcji poprzez możliwość zwrotu zamówionych produktów w ciągu 90 dni od daty faktury

Kto może zostać konsultantką

Wystarczy, jeśli osoba kandydująca ukończyła 16 lat. Nie oczekuje się doświadczenia w branży ani specjalistycznego wykształcenia.

Czy klub avon przeznaczony jest tylko dla kobiet

Nie. Panowie są mile widziani. W strukturze AVON jest wielu konsultantów i liderów płci męskiej.

Jak zarabia konsultantka

Konsultantka AVON otrzymuje wiele profitów. Zamawiając kosmetyki i produkty dostępne w poszczególnych katalogach, otrzymuje atrakcyjne rabaty. Konsultantka sprzedając kosmetyki i produkty AVON zarabia na marży (różnicy między ceną sprzedaży dobra a ceną jego zakupu)

W jaki sposób składać zamówienia?

Logujesz się na swoje konto. Wybierasz w menu opcję zamówienia i zwroty. Następnie w formularzu wpisujesz numery produktów. Na końcu zamówienia wybierasz opcje dostawy i wysyłasz zamówienie.

Czy muszę składać zamówienia regularnie?

Nie ma obowiązku składania zamówień regularnie. Zamówienia regularne wiążą się z uzyskiwaniem przez konsultantkę korzyści materialnych w postaci prezentów, korzystnych rabatów (migrujących miedzy kampaniami) itp.

Czy rezygnacja ze współpracy z AVON wiąże się z kosztami?

Rezygnacja ze współpracy z AVON nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Po rocznym braku aktywności konsultantki (brak zamówień) konto automatycznie wygasa.

Zostań swoim własnym szefem!

Zasługujesz na to!